VIEGLATLĒTIKAS TRIUMFA SIENA LIDOSTĀ “RĪGA”

Vides dizains | Telpas noformējums

Sadarbībā ar Latvijas Vieglatlētikas Savienību MM Design izstrādājis 30m garas sienas dizainu lidostas “Rīga” jaunajā terminālī.

Uz sienas atainoti deviņi Latvijas izcilākie vieglatlēti, iezīmējot Latvijas vieglatlētikas sasniegumu vēsturi, sākot ar šķēpmetēju Jāni Lūsi, noslēdzot ar startam gatavu jauno vieglatlētu tēliem, tādejādi simboliski iezīmējot Latvijas vieglatlētikas nākotnes cerību.


Uz sienas redzami latviskie raksti, kas veidoti īpaši šim gadījumam. Raksta pamatā izmantotas tādas spēka zīmes kā: Ūsiņš, Saule, Dievs un Auseklis.

Lasi rakstu un skaties pilnu attēlu galeriju TvNet: https://www.tvnet.lv/6495240/foto-lidosta-riga-atklaj-vieglatletikas-triumfa-sienu?gallery=266113&image=11703738

“Godinot Latvijas vieglatlētu sasniegumus un vēloties pasažieriem atgādināt par veselīga dzīvesveida nozīmi ikviena cilvēka dzīvē, starptautiskajā lidostā “Rīga” 2019.gada 9.janvārī tika atklāta Latvijas vieglatlētikas triumfa siena un skrejceliņš. Triumfa siena izvietota savienojošā galerijā starp lidostas B un C piestātnēm, un tajā atainoti deviņi Latvijas izcilākie vieglatlēti.”

Client: Latvijas Vieglatlētikas Savienība
Share: Facebook , Twitter , Google Plus